DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princesha Charlotte një ‘rebele’ e vogël, refuzon t’i jap dorën William-it (Video)

Shpërndaje

Princi William dhe bashkëshortja e tij Kate së bashku me tre fëmijët e tyre iu bashkuan një shfaqjeje teatrale me pantonima këtë fundjavë që kaloi. Teksa familja mbretërore parakaloi në tapetin e kuq e fokusuar nga mijëra sy, kamerat fokusuan princeshën Charlotte e cila mesa duket ishte e zëmëruar.

Princesha Charlotte një ‘rebele’ e vogël, refuzon t’i jap dorën William-it (Video) 1Teksa dy vëllezërit e saj vazhdonin të shtrëngonin duart e prindërve, Princesha Charlotte e hoqi dorën e saj nga i ati dhe refuzoi t’ia jepte sërish, pavarësisht se Princi William tentoi dy herë.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *