DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Prindër për herë të parë/ Shpat dhe Selvije Kasapi tregojnë portretin e vogëlushit

Shpërndaje

Këngëtari i njohur shqiptar Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël ka bërë të ditur vetë cifti me anë të një postimi në Instagram, teksa na ka njohur edhe me emrin e vogëlushit i cili quhet Roel. Fëmija erdhi në jetë në datën 19 Janar, dhe diten e djeshme cifti kane ndare me fansat e tyre dhe miqte portretin e vogelushit te sapolindur.

Prindër për herë të parë/ Shpat dhe Selvije Kasapi tregojnë portretin e vogëlushit 1“Udhëtimi ynë filloi saktësisht 9 muaj më parë kur Roeli ishte ende në zhvillimet e tij te para për të ardhur në këtë botë. Jemi jashtëzakonisht të lumtur dhe të kënaqur”, shkroi ndër të tjera artisti.

Prindër për herë të parë/ Shpat dhe Selvije Kasapi tregojnë portretin e vogëlushit 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *