DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Prindër për herë të parë/ Vjen në jetë vajza e Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Shpërndaje

Ylli i ‘’One Direction’’ Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadid janë prindërit më të rinj të showbizit.

Modelja solli në jetë një vajzë dhe lajmin e ndau në rrjetet sociale me një foto të veçantë, ku shpreh emocionin e ardhjes në jetë të vogëlushes. Edhe Zayn ka ndarë këtë moment pranë vogëlushes  dhe shkruan se dashuria për të është përtej asaj që mund të kuptohet.

“Vajza jonë është këtu, e shëndetshme dhe e bukur”, shkroi ai. “Jam duke u munduar të tregoj se si po ndihem tani por është e pamundshme. Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim”.

Çifti nuk e kanë zbuluar akoma emrin e vogëlushes, ndërsa në mediat sociale kanë marr shumë urime nga fansat për jetë të gjatë dhe të lumtur.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *