DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritja e ëmbël po mbaron, Afërdita Dreshaj rrëfen emocionet e momentit

Shpërndaje

Pritjes së ëmbël të Afërdita Dreshajt po i vjen dhe supermodelja është e emocionuar dhe mezi po pret të mbaj në krahë vogëlushin e saj.

Së fundmi ajo u është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram, të cilët sigurisht kanë kureshtje të dinë më shumë sesi ylli i showbizit po i përjeton ditët e saj të fundit të shtatzënisë.

E pyetur nëse i ka bërë të gjitha gati ajo ka pohuar se e vetmja gjë që presin është që fëmija të vijë në jetë. “I kemi bërë pothuajse të gjitha, tani vetëm po presim”, ka shkruar Afërdita.

Më tej ajo ka zbuluar se ka vendosur ta ushqejë me gji bebin e saj dhe se do t’i ruajë qelizat staminale të tij.

Vetëm disa ditë më parë Afërdita ndau disa imazhe me barkun e rrumbullakosur teksa pozoi së bashku me bashkëshortin.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *