DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritja mori fund, Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

Shpërndaje

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara janë bërë prindër për herë të parë. Burime pranë çiftit kanë bërë me dije për mediat e Kosovës se partnerja e Ledrit, Sara Hoxha ka sjellë në jetë vajzën e tyre ditën e sotme.

Dyshja e famshme për momentin ende nuk ka reaguar për ardhjen në jetë të së voglës së tyre. Si Sara dhe Ledri me anë të postimeve në mediat sociale kohët e fundit kanë treguar sesa të paduruar ndjeheshin për të mbajtur në krahë vogëlushen e tyre. Kujtojmë këtu se pak kohë më parë reperi i njohur publikoi këngën  “Si baba” e cila përcjell ndjesitë që ai ka përjetuar, që kur mori vesh se do të bëhet baba.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *