DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Xhesi Muçaj bëhet nënë për herë të parë

Shpërndaje

Duket se 2021 është viti i bebushave. Edhe pritjes së ëmbël të moderatores Xhesi Muccaj i ka ardhur fundi dhe bukuroshja e ekranit është bërë nënë për herë të parë duke sjell në jetë një vogëlush që kanë zgjedhur ta pagëzojnë me emrin Neonick. Teksa ka postuar një fotografi të të voglit, Xhesi i ka dedikuar atij fjalët më të bukura:
“Ti se ke idenë sesa shume të duam unë dhe babi jot, se ke idenë sesa shumë njerëz janë gëzuar për ty dhe sesa shumë të duan. Dy gjyshërit e tu të kanë bekuar nga lart që ti të vije i shëndetshëm, i bukur dhe plot lumturi në jetën tonë. Te duam.”, ka shkruar ajo.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesi Muçaj (@xhesimucaj)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *