DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Pse Lady Diana vazhdon të mbetet muza e vërtetë e verës

Shpërndaje

Lady Diana, princesha e Uellsit e donte verën po aq sa ne të tjerët. Veshjet e saj të veres vazhdojne edhe sot te jene ikonë dhe te frymezojne breza te tere dizajnerash dhe krijuesish mode.
Diana ishte modeste, por rrezatuese, me një shkëlqim nga i cili të gjithë mund të marrim disa mësime bukurie. Më poshtë ne galeri mund të shihni disa nga arsyet pse ajo ishte muza e vertete e verës:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *