DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Publikohet traileri i filmit të ri të ”Hirushes”

Shpërndaje

Një version tjetër i filmit të Hirushes do te vije ne kinema ne 3 shtator te ketij viti. Camila Cabello ka publikuar trailerin e filmit ku ajo do të jete ne rolin e protagonistes.
Në këtë përshtatje, Hirushja është një rrobaqepëse.

Thënë kjo, ajo nuk mund të shkojë në ballon e princit (Nicholas Galitzine) derisa “zana e saj” (luajtur nga Billy Porter) e lejon të hyjë brenda. Ka muzikë, shkëlqim dhe magji dhe shumë humor.

“Një nga përvojat më magjike të jetës sime. Mezi pres ta shihni”, shkroi Camila në publikimin e trailerit.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *