DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

Publikohet traileri i ri i ‘La Casa De Papel’

Shpërndaje

Sezoni i fundit i serialit të njohur “La Casa De Papel” do të publikohet më 3 dhjetor të këtij viti. Sezoni i pestë dhe i fundit përbëhet nga dy pjesë, i pari me pesë episode që u publikuan më herët këtë shtator dhe i dyti që do të jetë në dhjetor.

“Banda është mbyllur në Bankën e Spanjës për mbi 100 orë. Ata kanë arritur të shpëtojnë Lisbonën, por momenti më i errët është mbi ta pasi kanë humbur njërin prej tyre. Profesori është kapur nga Sierra dhe, për herë të parë, nuk ka një plan arratisjeje.”, shkroi “Netflix” në lidhje me trailerin.

Në trailerin e publikuar në platformën ‘YouTube’ nga “Money Heist”, është paralajmëruar fund dramatik për personazhin e Lisbonës, e cila shihet duke u arrestuar nga Policia.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *