DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pushimet dimërore të Bella Hadid

Shpërndaje

Bella Hadid e kaloi këtë fundjavë që lamë pas duke u argëtuar me familjen e saj. Supermodelja 24-vjeçare është parë së bashku me nënën e saj derisa skijonin në borë duke qeshur.

Videot interesante zunë vend në profilin e saj, ku në njërën prej tyre ajo shihej duke rrëshqitur e vetme.Pushimet dimërore të Bella Hadid 1

 

Kujtojmë se Hadid është ndër modelet më me emër në botën e modelingut, ndërsa suksesi saj është i padiskutueshëm. Së fundmi supermodelja ka debutuar me një stil të ri të flokëve, teksa realizoi një fotosesion për revistën prestigjioze ‘Vogue’  për Spanjën.

Ka qenë vetë Bella e cila i ka bërë publike imazhet në mediat sociale, të cilat u komentuan pozitivisht nga fansat dhe dashamirësit e supermodeles.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *