DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

Resorti luksoz në Utah ku Kylie Jenner po kalon pushimet , nata kushton më shumë se 4 mijë Euro

Shpërndaje

Kylie Jenner ka shkuar në shkretëtirë për udhëtimin e saj të fundit.

Drejtoresha e përgjithshme e Kylie Cosmetics ndau pamjet mahnitëse të udhëtimit të saj në një vend të bukur dhe luksoz në ditët e fundit.

Ikona e bukurisë, së bashku me vajzën e saj, Stormi Webster dhe miq të përzgjedhur, po pushojnë në vendpushimin miqësor të të famshmëve, në shkretëtirën Amangiri në Utah.

Sigurisht, Jenner nuk është personi i vetëm i cili ka pushuar së fundmi në vendpushimin luksoz. Shoqja e saj e ngushtë Hailey Bieber qëndroi në vendpushimin luksoz në fund të muajit të kaluar me burrin e saj, Justin Bieber.

“Unë e dua këtë vend “, shkroi Jenner.

Resorti luksoz në Utah ku Kylie Jenner po kalon pushimet , nata kushton më shumë se 4 mijë Euro 1

Resorti luksoz në Utah ku Kylie Jenner po kalon pushimet , nata kushton më shumë se 4 mijë Euro 2

Resorti luksoz në Utah ku Kylie Jenner po kalon pushimet , nata kushton më shumë se 4 mijë Euro 3

Resorti luksoz në Utah ku Kylie Jenner po kalon pushimet , nata kushton më shumë se 4 mijë Euro 4

Resorti luksoz në Utah ku Kylie Jenner po kalon pushimet , nata kushton më shumë se 4 mijë Euro 5

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *