DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Rikthimi në modë i perlave, klasikeve të përjetshme

Shpërndaje

Perlat janë bizhuteri klasike, të përshtatshme për veshjet e mbrëmjes dhe jo vetëm.

Gjerdanet me perla të zgjedhura, janë padyshim një aksesor që u ka rezistuar kohërave dhe ndryshimeve, një aksesor që bën të lexohet një pamje e femrës shumë klas, sensuale dhe diskrete.

Perlat janë një zgjedhje e shkëlqyer për ngjarjet solemne, eventet e një rëndësie shumë të madhe. Ato jane nje trend i perjetshem, por duket se 2021-i po i rikthen ato ne mode dhe kete e kane treguar edhe disa figura te shquara publike nga fusha te ndryshme qe nga arti apo deri tek politika qe kane preferuar ta zbukurojne dukjen e tyre duke shtuar dicka te bukur dhe sharmante si perlat

Perlat mund të jenë në pamjen e tyre tradicionale, të bardha, por edhe me shkëlqim apo në ngjyrën e argjendit.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *