DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora dhe Taika Waititi të lumtur krah njëri-tjetërit në premierën e “Eternals”

Shpërndaje

Rita Ora dhe Taika Waititi dukeshin  të lumtur krah njëri-tjetërit  teksa parakaluan në tapetin e kuq  për premierën e filmit “Eternals” në Los Angeles.

Artistja e “Your Song” dukej engjëllore me një fustan të bardhë me një model asimetrik të prerjes në gjoks, ndërsa regjisori i “Thor: Love and Thunder” dukej elegant me një kostum gri dy pjesësh me detaje me vija.

Rita dhe Taika kanë filluar të frekuentojnë njëri-tjetërin që në mars të këtij viti, ndërsa debutimin e tyre publik si çift e bënë në muajin gusht në premierën e “The Suicide Squad”.

Ylli i pop -it për herë të parë foli në lidhje me romancën e saj me Waititi-n për “Australian Vogue vetëm pak kohë më parë, duke u shprehur:

“Unë jam në një moment të mrekullueshëm në jetën time, kjo është gjithçka që do të them për këtë tani”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *