DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora flet për shëndetin mendor: Ndjeva se mu shemb bota

Shpërndaje

Rita Ora ka zbuluar për herë të parë se vuan nga sulmet e panikut dhe ankthi që nga mosha 17-vjeçare dhe që ende vazhdon edhe konsultohet me terapistë dhe mjekë.

Këngëtarja ka treguar se ky problem emocional i kishte nisur kur në moshën 15-vjeçare e kishte marrë lajmin se nëna e saj kishte kancer në gji.

Isha e pafuqishme. Ndjeva sikur: Epo, çfarë do të bëj pa nënën time? Nuk mund ta kuptoja një botë pa të. Ishte një kohë shumë konfuze për ne, sepse ajo ishte gjithmonë aty për të qenë shkëmbi ynë dhe spiranca jonë. Dhe unë mendoj se si fëmijë, ju gjithmonë ndiheni sikur prindërit tuaj janë si super heronj, e dini? Ata nuk thyhen kurrë.”, ka shpjeguar 30-vjeçarja.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *