DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora: Mbani maskën edhe në pushime

Shpërndaje

Rita Ora është duke kaluar kohën e saj më të mirë në vende të ndryshme të botës dhe po mban të azhornuar fansat e saj përmes imazheve të ndryshme.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka mahnitur miliona ndjekës përmes disa fotografive.

E veshur me bikini me ngjyrë të kaltër, Rita ka theksuar linjat e rregullta trupore.

Ajo ka pasur edhe një mesazh që i ka adresuar fansave, për rrezikun nga pandemia coronavirus.

“Mbani maskën edhe në pushime”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *