DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora përsëri pjesë e jurisë në ‘The Masked Singer’

Shpërndaje

Këngëtarja me famë botërore, dhe origjinë shqiptare, Rita Ora  serish ne jurine e  “The Masked Singer”.

Për “Mirror”, një burim tha se këngëtarja me origjinë shqiptare ka arritur një marrëveshje të re.

“Rita bëri një marrëveshje prej 1 milion £ për seri në rolin e saj si gjyqtare. Ata ishin vërtet të etur për të siguruar kthimin e saj pasi ajo kishte qenë një hit i madh në serinë e parë dhe natyrisht se Rita është një fytyrë shumë e dashur për publikun”.

Por, jo vetëm Rita është rikthyer! Edhe Davina McCall dhe Jonathan Ross do të ulen përsëri në karrige si gjyqtarë .

Rita Ora përsëri pjesë e jurisë në 'The Masked Singer' 1

Rita Ora përsëri pjesë e jurisë në 'The Masked Singer' 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *