DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora pozon për ‘Prada’ dhe ‘Miu Miu’

Shpërndaje

Ndërsa kohët e fundit shumë lajme kanë qarkulluar në lidhje me jetën e saj personale, Rita Ora ka pozuar për fotosesionin e ri të markave  ‘Prada’ dhe ‘Miu Miu’.

Në fotografitë e postuara në rrjetin social Instagram Ora duket mjaft tërheqëse teksa shfaq dhe rrobat e plot stil të dy markave të njohura. Këngëtarja aktualisht gjendet në Australi ku dhe është gjyqtare në ‘The Voice Australia’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *