DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture Showbiz

Rita Ora publikon videoklipin e kenges me te re “How To Be Lonely” (VIDEO)

Shpërndaje

Këngëtarja Kosovare me famë botërore, Rita Ora sapo ka publikuar këngën e saj më të re të

titulluar “How To Be Lonely”

Kënga është mjaft ritmike dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Ndërsa paraqitja e Rites eshte si gjithmonë mahnitese.

kliko linkun per te pare videon.

https://youtu.be/FS07b8EUlCs?t=27

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *