DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri

Shpërndaje

 Rita Ora po shijon disa ditë të mira me miqtë e saj dhe të dashurin e ri, Romain Gavras.

Rita dukej mahnitese ndërsa Po relaksohet në plazhet e Ibizas.

Këngëtarja, 29 vjeçare, u shfaq me nje pale bikini jeshile me dizajn leopardi.

Floket e saj bjonde kishte zgjedhur ti mbante lart në një stil të çrregullt, duke u siguruar që të qëndrojë e freskët në temperaturat e larta, duke mos harruar kombinimin me aksesorët e saj te preferuar.

Rita dhe i dashuri i saj po e shijojnë në maksimum kohën me njëri-tjetrin.

Bukuroshja bjonde dhe regjisori greko-francez, 39 vjeçar, e nisën lidhjen e tyre muajin e kaluar.Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri 1

Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri 2

Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri 3

Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri 4

Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri 5

Rita Ora shkelqen ne Ibiza, teksa shijon pushimet me të dashurin e ri 6

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *