DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rrefehet Demi Rose: Jeta nuk eshte gjithmone fushe me lule

Shpërndaje

Demi Rose është ndër modelet më të njohura në rrjete sociale,  por pavaresisht këtij suksesi, gjate rrugetimit te jetes se saj edhe Demi eshte perballur me veshtiresi dhe probleme.

25-vjeçarja ka rrëfyer  përmes rrjetit social Instagram, per 14.2 milionë ndjekësit e saj,se kishte pasur probleme me zemren gjatë vitit 2018, pasi babai i saj,kishte ndërruar jetë, kurse disa muaj më pas edhe nëna e saj.

“Jo secila ditë është e mirë. Jo çdo herë ndihem e lumtur sikurse një ditë më parë, por është në rregull të ndihem kështu. Ne jemi njerëz”

“Është shumë e vështirë për mua të përballem me të gjitha këto ndryshime, se si duhet të rritesh dhe të jesh i fortë. Jo gjithçka është perfekte. Jo gjithmonë e dua veten”, është shprehur ajo.

Përpos kësaj, ajo kishte treguar edhe per bulizmin,  dukuri me të cilen ishte përballur gjatë shkollimit të saj.

“Nuk desha të hapem se në çka kam kaluar, por unë ende vazhdoj të përballem me to”

Sidoqoftë, pas të gjitha këtyre ajo u ka bërë thirrje fansave të saj që të mbështesin veten, pa marrë parasysh se cfare iu ndodhë në jetë.

Rrefehet Demi Rose: Jeta nuk eshte gjithmone fushe me lule 1

Rrefehet Demi Rose: Jeta nuk eshte gjithmone fushe me lule 2

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *