DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Rrëfehet Monica Bellucci: Nuk jam e fiksuar pas moshës, kur je 50 apo 60 vjeç…

Shpërndaje

Ndërsa ka postuar për numrin e fundvitit të ‘’The Sunday Times Style’’ ylli i kinemasë italiane Monica Bellucci  ka folur mes të tjerash dhe për moshën dhe ‘sekretet’ e freskisë së përjetshme.

57-vjeçarja, nuk ka frikë nga plakja, përkundrazi, tha se e pranon këtë proces të pashmangshëm.

“Unë nuk jam e fiksuar. Unë kam qenë gjithmonë një grua me kthesa, kurrë shumë e hollë, kjo është natyra ime. Dhe dua të plakem në një mënyrë paqësore”, tha ajo.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Monica Bellucci (@monicabellucciofficiel)

“Kur je 50 apo 60 vjeç, nuk ke të njëjtat nevoja si kur je 20. Ato na japin një këndvështrim tjetër”, – shpjegoi më tej ajo.

Duke komentuar pamjen e saj, ajo zbuloi se shmang stërvitjet rigoroze dhe dietat strikte, në vend të kësaj preferon verën dhe makaronat dhe seancat e herëpashershme Pilates. Megjithatë, ajo “ushtrohet” pak, por vetëm kur duhet dhe brenda kufijve të arsyeshëm.

Bellucci mes të tjerash foli edhe për vajzat e saj dhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin Vincent Cassel, me të cilin u divorcua në vitin 2013 dhe që atëherë ish-çifti ka gjetur gjuhën e përbashkët të prindërimit së bashku.

 

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Monica Bellucci (@monicabellucciofficiel)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *