DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

 Rreth 1 vit  pas aksidentit tragjik, Vanessa Bryant i dedikon një tatuazh të bijës së ndjerë

Shpërndaje

Vanessa Bryant ka shtuar një tjetër tatuazh në trupin e saj në nder të figurës së të bijës, Gianna. Ajo publikoi në Instagram disa foto për të treguar tatuazhin e saj të ri.

Kobe Bryant dhe Gianna ndërruan jetë së bashku me 9 persona të tjerë pas një përplasje fatale me aeroplan në 26 janar të 2020-s.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant)

“Kjo dhimbje është e paimagjinueshme, por duhet thjesht të ngrihesh dhe të vazhdosh përpara. Të shtrihem në krevat dhe të qaj nuk do të ndryshoj faktin që familja ime nuk do të jetë më kurrë e njëjtë. Por të ngrihem nga krevati dhe të vazhdoj përpara do e bëj ditën më të mirë për mua dhe vajzat e mia. Kështu që kjo është ajo që bëj”, ka thënë Vanessa në një rrëfim të ndjerë për revistën ‘’People’’  pak kohë më parë.

 Rreth 1 vit  pas aksidentit tragjik, Vanessa Bryant i dedikon një tatuazh të bijës së ndjerë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *