DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kamala Harris shkëlqen në kopertinën e VOGUE, zëvendëspresidentja e popullit flet për Amerikën e Re 1
Papa Françesku në kopertinën e “Vanity Fair” me një mesazh shprese  për një 2021 më të mirë 2
Michelle Obama, gruaja më e admiruar në SHBA për vitin e tretë radhazi 3
Leksionet e jetës sipas Bill Gates 4
Të mbështesim turizmin  lokal, ‘’Albania The Beautiful’’ zbulon bukuritë shqiptare 5
Joe Biden dhe Kamala Harris “Personalitetet e vitit” të revistës “Time” 6
Barack Obama prezanton librin e ri “ A Promised Land” me date 17 Nentor 7
Jeni ne fillimet e karrierres dhe deshironi te dini si te shkoni drejt suksesit?  Ja disa këshilla të vlefshme nga Anna Wintour 8
“Armet Sekrete te Joe”: Njihuni me mbesat e presidentit te 46 te Shteteve te Bashkuara te Amerikes / Naomi, Finnegan, Maisy dhe Natalie 9
Lady Gaga mbeshtet hapur ekipin e Biden. Çdo vote vlen dhe ben ndryshimin! 16
sqSQ