DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Ivanka Trump do të rrëfejë në një libër ‘’të vërtetën’’ e saj në Shtëpinë e Bardhë 1
Per Çiftin Clinton vitet jane vetem numra qe i shtojne bukurine. Lexo dhe Frymezohu 2
Rekorde shitjesh në vetëm 30 ditë/ Libri i Barack Obamës ndër më të preferuarit në botë 10
Joe Biden dhe Kamala Harris “Personalitetet e vitit” të revistës “Time” 11
‘’Forbes’’ publikon emrat e grave më të fuqishme në botë/ Merkel nuk zbret nga ‘froni’ 12
Joe Biden feston 78-vjetorin e lindjes, popullariteti dhe pjekuria e presidentit të 46-të të SHBA-së 13
Stili i Jill Biden, Zonjës së Parë të SHBA-së nëpërmjet veshjeve 14
SHBA 2020 – Biden: President i bashkimit dhe jo ndarjes 15
Joe Biden kandidati për president me i votuar në historine e SHBA-ve 16
Kujtimet nga Shtëpia e Bardhë/ Del në botim libri i Barack Obamës 17
sqSQ