DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Koleksioni i ‘’Fendi’’ vjeshtë 2020 1
Kjo ngjyrë pritet të jetë trendi i vjeshtës (FOTO) 23
Trendet e çantave për vjeshtën 2020 24
Hailey Bieber prezanton trendin kryesor të çizmeve për vjeshtën 2020 25
Për një siluetë femërore, fustani i gjatë për çdo rast në këto ditë të nxehta 27
Këmisha e bardhë ‘oversize’ , ja kombinimet perfekte të kësaj vere 38
Dior sjell në koleksionin e ri teknikën e shekullit të XV 39
Valentino prezanton koleksionin ‘Haute Couture Vjeshtë 2020’ 40
Simon Porte Jacquemus prezanton koleksionin Pranverë / Verë 2021 në një fushë gjigante gruri (FOTO) 42
Carolina Herrera, stilistja që frymëzon me krijimet unike dhe ngjyrat   43