DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Nga Elton John tek Ed Sheeran, artistët britanikë ‘’kundra’’ Brexit 1
Pas 4 muajsh, Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës së saj 2
Maqedonia e Veriut zgjedh përfaqësuesin për në “Eurovision 2021’’ 4
Mike për kokë! Ky ka qenë personi që e ka mbështetur më shumë Gigi-n gjatë shtatzënisë 6
Romeo Beckham në kopertinën e revistës prestigjioze “L’Uomo Vogue” 7
“Bëje zërin të dëgjohet”,- Dua Lipa i bashkohet thirrjes për pjesëmarrje në zgjedhje 8
Ivanka Trump fotografohet për herë të fundit në Shtëpinë e Bardhë, ambicia për një rikthim të mundshëm në politikë 10
Në prag të stafetës së pushtetit/ Melania Trump: Të isha Zonja e Parë ishte nderi më i madh i jetës sime 13
Ben Affleck dhe e dashura e tij Ana de Armas raportohet se janë ndarë 14
Bota gati për një tjetër Lipa! ‘’ Vogue’’ shkruan për motrën e Dua Lipës 15
sqSQ