DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Bebe Rexha do të interpretoje ne filmin “Queenpins” në krah të Kristen Bell 1
Në javën e 18-të, Chiara Ferragni publikon foton topless me barkun e rrumbullakosur 2
Festa e ''çmendur'' e Kim Kardashian, shpenzoi 1 milion dollarë për ditëlindje 4
Khloé Kardashian testohet pozitive me Covid-19 6
Brad Pitt sërish single/ Aktori ndahet nga modelja Nicole Poturalski 7
Festa me partnerin dhe miqtë, dalin pamjet nga ditëlindja e Soni Malajt 9
Publikohet lista/Kush u pasurua më shumë gjatë 2020-ës, Dua Lipa apo Rita Ora? 10
Prezantuesi i njohur italian, Gerry Scotti infektohet me COVID-19 11
Rita Ora do të jetë prezantuese e edicionit të 27-të të MTV Europe Music Awards 12
Brad Pitt i bashkohet ekipit të Biden 13