DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

15-vjeçari shqiptar kualifikohet në “The Voice Kids Germany'' 1
Njihuni me Beau Biden, anëtarin më të vogël të familjes presidenciale 2
Romeo Beckham në kopertinën e revistës prestigjioze “L’Uomo Vogue” 4
Rrëfimi i Princ William: Ja cili është fëmija më mistrec i shtëpisë 5
Greta Thunberg do të jetë imazhi i pullave postare suedeze 6
Vetëkontrolli në moshë të vogël sjell një cilësi më të mirë të jetës 8
Fëmijët e lindur në muajin janar konsiderohen të veçantë 9
Vetëm 8-vjeç, vajza e Beyonce-s dhe Jay Z nominohet për Grammy 10
U shpall ''fëmija i vitit'' nga 'Times'', kush është shkenctarja e vogël nga Colorado 11
sqSQ