DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në 'Junior Eurovision Song Contest 2021' 1
Kjo është 14-vjeçarja shqiptare që fitoi “Golden Star Kids International” 3
Romeo Beckham në kopertinën e revistës prestigjioze “L’Uomo Vogue” 4
Vetëm 8-vjeç, vajza e Beyonce-s dhe Jay Z nominohet për Grammy 5
U shpall ''fëmija i vitit'' nga 'Times'', kush është shkenctarja e vogël nga Colorado 6
"Dashuri në kohë Koronavirusi“ 8
Anjeza Sylejmani  - Muzika, ëndrra dhe sfida ime...! 10
Ergi Hoxha-  Një talent shqiptar në Havard 12