DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Bastiset hoteli ku qendronte kryeminsitri Rama në Francë. Urdhër arresti ndërkombëtar? 1
Ja çfarë mendojnë burrat në të vërtetë për celulitin 2
Beyonce duket mahnitese e veshur ne stil kaubojs, ne promovimin e koleksionit te ri ne bashkepunim me Adidas 3
HBO Max, nis transmetimin e serialit mbi jetën e Familjes Mbretërore britanike 8
Pas eliminimit të Zvicrës nga ‘’Euro 2020’’, Granit Xhaka shijon pushimet me familjen 10
9 llojet e xhinseve të cilat janë një investim i zgjuar 11
Ardhja në jetë e Lilibet Diana, ja si zgjodhën ta uronin Elisabeth dhe Kate 12
Fundet prej lëkure investim i pagabueshëm mode në sezonin aktual 13
Kosova feston ditën ndërkombëtare të poezisë 20