DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Sara Hoxha rrëfen 12 orët e gjata të lindjes, origjinën e emrit të vajzës dhe gjidhënien

Shpërndaje

Ndërsa është rikthyer në Instagram aktive me postimet nga përditshmëria e saj, Sara Hoxha u është përgjigjur pyetjeve të fansave dhe sigurisht s’kishte si të ishte ndryshe, shumica e pyetjeve do të ishin  për vogëlushen Poem.

Sara Hoxha rrëfen 12 orët e gjata të lindjes, origjinën e emrit të vajzës dhe gjidhënien 1Ndër të tjera në këtë pyetje-përgjigje me fansat e saj, Sara zbuloi se emrin Poem ia kishte sugjeruar një fanse dhe më pas çiftit i ishte dukur e veçantë dhe kishin vendosur ta quanin ashtu vogëlushen e tyre.

“Dua të shfrytëzoj rastin dhe të falenderoj personin i cili kur kam bërë pyetjen për emër këtu në Instagram më ka sugjeruar emrin Poem. Nuk e mbaj mend kush ka qenë dhe më vjen keq për këtë gjë por gjithsesi nëse e lexon këtë, të falenderoj nga zemra”, ka shkruar Sara.

Ajo ka treguar gjithashtu se lindja ka qenë natyrale dhe ka zgjatur 12 orë. Sara e cila po e ushqen Poem me qumësht gjiri është shprehur se ky proces ka qenë i vështirë në fillim, por shumë i rëndësishëm për të.

Sara Hoxha rrëfen 12 orët e gjata të lindjes, origjinën e emrit të vajzës dhe gjidhënien 2“Sa do të doja t’ua tregoja! Pata momentet më të vështira, por jam shumë e lumtur që më në fund e kuptuam! Ishte shumë e rëndësishme për mua. Unë e nënvlerësoja realisht ushqyerjen me gji dhe mendoj se nënat duhet të jenë më shumë të vetëdijshme dhe të informuara lidhur me këtë çështje”, është shprehur Sara.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *