DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Scarlett Johansson gati të lancojë markën e saj të bukurisë

Shpërndaje

Mediat shkruajne se nuk eshte e larget koha kur Scarlett Johansson do te hedhe hapin e saj te pare drejt sipermarrjes dhe do te kete marken e saj te bukurise.
Dihet shumë pak për iniciativën, dhe është ende e paqartë nëse linja do të përfshijë produktet kozmetike ose ato për kujdes lëkure apo të dyja se bashku, por raportohet se marka pritet të lancohet në fillim të vitit të ardhshëm.

Johansson ka qenë më parë një ambasadore e markës L’Oreal Paris, si dhe një modele për linjën e aromës Dolce & Gabbana, The One.

“Disa vjet më parë, unë bëra një hap prapa nga marrëveshjet e mia ne industrine e bukurise me qëllimin për të krijuar diçka të vërtetë për mua. Rezultati është një qasje e pastër, e arritshme për bukurinë”, tha Johansson në një deklaratë, sipas raportit në Women’s Wear Daily.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *