DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Sekretet e Jennifer Lopez për një lëkurë perfekte

Shpërndaje

Edhe pse është në të 50-tat, ylli latin Jennifer Lopez duket më shpërthyese, seksi dhe joshëse se kurrë.

Ndërsa një pjesë e madhe admiron linjat e tij perfekte, një rol të rëndësishëm në imazhin e saj luan edhe fytyra e saj pa difekte.

Kështu që nëse mendoni se kjo i detyrohet vetëm kremrave dhe teknikave inovazive, e keni gabim, pasi këngëtarja seksi ka pranuar se përdor një nga përbërësit i cili gjendet në kuzhinë. Bëhet fjalë për vajin e ullirit.

“Nëna, gjyshja dhe tezet e mia e përdorën atë kur kishin nevojë për pak hidratim shtesë në fytyrën, flokët dhe trupin e tyre, kështu që linja filloi me këtë sekret të vogël familjar,” zbuloi ajo në lancimin e linjës së re të produkteve të bukurisë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *