DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

Sekreti i Dua Lipes per te qene gjithmone ne forme

Shpërndaje

Dua Lipa prej ditësh ka nisur turneun botëror “Future Nostalgia”, që fillimisht po zhvillohet në Amerikë, për të vazhduar më pas edhe në kontinente të tjera.

Por,pavaresisht angazhimeve dhe një orari të ngjeshur, artistja shqiptare me famë botërore nuk e lë asnjëherë anash kujdesin për fizikun e saj.

Këtë e ka dëshmuar edhe në postimet e radhës në llogarinë e saj në Instagram, duke treguar se dita e saj nis pikërisht me ushtrime fizike.

Dua shihet në veshje sportive me ngjyrë të zezë, të cilat ia theksojnë në mënyrë perfekte format e saj joshëse të trupit.

Sekreti i Dua Lipes per te qene gjithmone ne forme 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *