DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore

Shpërndaje

Dukesha e Kembrixhit shpesh është konsideruar si ikonë e modes. 

Duke pasur parasysh që ajo po përfaqëson familjen mbretërore në një skenë ndërkombëtare, Kate duhet të duket bukur, ajo duhet të zgjedhë veshje klasike që do të duken në trend edhe pas disa kohësh.

Nuk është një detyrë e lehtë t’i përmbahesh të gjith protokolleve, ndërsa gjithashtu mbetesh ikonë shumë e pëlqyer nga publiku.

Sidoqoftë, gjatë viteve të fundit, Kate ka bërë zgjedhje dukshëm më në trend, duke favorizuar rrobaqepësinë e mprehtë, shmangur ngjyrat e guximshme dhe ka eksperimentuar me aksesorët e flokëve.

Këtë verë ajo ka shfaqur një koleksion të shkëlqyeshëm të fustaneve elegantë verorë.

Sekreti i të gjitha paraqitjeve të Kate, që i bënte fustanet të dukeshin më madhështor, ishte rripi i vendosur, i cili theksonte më bukur belin e dukeshës.

Ja disa raste kur Kate e vendosi në funksion këtë hile:

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 1

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 2

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 3

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 4

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 5

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 6

Sekreti që Kate Middleton përdor në fustanet e saj verore 7

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *