DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Selena Gomez surprizon fansat. Ndryshon look perseri

Shpërndaje

Selena Gomez  eksperimenton gjithmone kur është fjala për flokët – ajo nuk ka frikë të provoje diçka të re.

Por kete here ka ardhur me nje stil krejt ndryshe: gërshetat e thepisura.

Gersheta me shkëlqim, të zgjatura deri në bel dhe flokët e reja me kaçurrela të lezetshme në ballin e saj.

Ajo e shoqëroi pamjen me një veshje të ashpër lëkure dhe pozoi e mbështetur në një makinë të vjetër të cilësisë së mirë.

Ajo duket shumë e lezetshme duke eksperimentuar serishb dhe duke refuzuar t’i përmbahet një estetike të veçantë.

Selena Gomez surprizon fansat. Ndryshon look perseri 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *