DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

Shallet që janë në trend këtë vjeshtë (FOTO)

Shpërndaje

Temperaturat e ftohta e të egra janë në horizont dhe e bëjnë të nevojshme praninë e një shalli.

Ajo që duhet të merrni me vete është një shallë që ju jep një siguri të besueshme, por edhe komod.

Fotogaleria e mëposhtme tregon shallet që mund të jenë shoqëruesi i përsosur i udhëtimit dhe që kryejnë funksione të dyfishta; edhe ju mbajnë ngrohtë dhe i shtojnë stil veshjeve tuaja të përditshme. Qoftë nëse ju pëlqen një shall kashmiri i butë, një model i guximshëm me printe, ose e shihni veten duke u tërhequr drejt shamisë në modë të sezonit, MarieClaire ka përmbledhur opsionet më të mira komode dhe të lakmueshme të shalleve dimërore si më poshtë:

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *