DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Shtatzënë për herë të dytë?! Reagon për herë të parë Xhensila Myrtezaj

Shpërndaje

Pak kohë më parë në media u përfol se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, do të bëheshin prindër për herë të dytë. Shkak i këtyre aludimeve u bënë disa foto të publikuara nga Xhensila  me dorën e vendosur mbi barkun e saj.

E ftuar së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë”, këngëtarja u ka dhënë përgjigje këtyre aludimeve.

“Këto janë gjëra të bukura që njerëzit duan të të shohin të plotësuar dhe me një fëmijë të dytë. Patjetër që e dua dhe një fëmijë të dytë, as nuk diskutohet. Falë Zotit mëmësia më ka ardhur shumë shpejt, kështu që kam gjithë kohën e duhur për të pasur jo vetëm dhe një fëmijë të dytë, por dhe një fëmijë të tretë. Plani është aq, trinia me dy goca dhe një djalë”, u shpreh këngëtarja.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *