DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Shtohen zërat se Angelina Jolie është në një lidhje të re dashurie

Shpërndaje

Zërat se Angelina Jolie është duke jetuar një romancë të re janë shtuar ditët e fundit. Pesë vite nga ndarja me yllin hollivudian, Jolie duket se ka gjetur një partner të ri. Është fjala për muzikantin amerikan të njohur si DJ Diplo . Çifti janë parë duke darkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në disa fotografi të publikuara nga vetë DJ shihet edhe Angelina duke shëtitur shumë afër  me të. Sipas burimeve Jolie ua ka prezantuar Diplo-n edhe 6 fëmijëve të saj të cilët e mbështesin nënën e tyre në këtë vendim.

Sidoqoftë, ikona e bukurisë në deklaratat e saj mohoi kategorikisht se po mendonte për një lidhje apo partner të ri.

Kujtojmë këtu se beteja ligjore e Jolie dhe Pitt në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve ende vazhdon. Së fundmi Jolie e ka akuzuar atë për dhunë në familje, duke i paraqitur dokumentat edhe gjykatës.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *