DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Shtohen zërat se ‘’Spice Girls’’ po mendojnë për një vazhdim të filmit të tyre të vitit 1997

Shpërndaje

Grupi i famshëm ‘’Spice Girls’’ tashmë po mendojnë për një vazhdim të filmit të tyre të vitit 1997, ‘’Spice World’’.

Melanie C, Emma Bunton dhe Mel B kanë rënë dakord ndërsa po shpresojnë shumë që dhe Victoria Beckham të bëhet pjesë e projektit të rikthimit, pasi refuzoi ribashkimin në turneun e tyre të fundit në vitin 2019.

Grupi i famshëm që u nda zyrtarisht në vitin 2000, për herë të fundit performoi në vitin 2019, në një turne në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë. ‘’Spice World’’ theu rekorde fitimesh me më shumë se 125 milion dollarë, duke u bërë filmi më fitimet më të larta të të gjitha kohërave nga një grup muzikor, pavarësisht se u prit me mjaft kritika.

Shtohen zërat se ‘’Spice Girls’’ po mendojnë për një vazhdim të filmit të tyre të vitit 1997 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *