DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Shuma marramendëse, Angelina Jolie shet dhuratat që kishte marr ndër vite nga Brad Pitt

Shpërndaje

Pak kohë më parë qarkulloi lajmi se Angelia Jolie do të nxirrte në ankand të gjitha dhuratat  që kishte marr nga ish-bashkëshorti Brad në kohë të ndryshme dhe kështu ndodhi.

Mediat raportojnë se Jolie ka shitur të gjitha ‘’kujtimet materiale’’ që kishte nga Pitt , me të cilin ka 5 fëmijë.

Mes dhurate ka qenë edhe një pikturë e rrallë e Winston Churchill që Brad Pitt i ka dhuruar Angelina Jolie  në vitin 2011 me vlerën 11.5 milionë dollarë. Vepra u krijua nga Churchill, dhe ju dhurua ish-presidentit të Amerikës, Franklin D. Roosevelt.

Shuma marramendëse, Angelina Jolie shet dhuratat që kishte marr ndër vite nga Brad Pitt 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *