DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO)

Shpërndaje

Dita e dasmes eshte nje nga momentet me te rendesihme ne jete. Dhe per nusen, po aq i rendesishem sa ky moment eshte edhe fustani i dasmes. I trasheguar nga gjyshja apo nena, apo i personalizuar i pergatitur nga stilistet me ne ze te modes; ja cfare kane zgjedhur disa nga yjet me te famshem te showbizit ne diten e tyre te rendesishme.Fustanet e nusërisë janë të vetmet fustane që duket se janë gjithmone ne mode. Kjo është një dëshmi se ato janë fustane të përjetshme që thjesht mund tu përshtaten të gjithave.

Fotogaleria e meposhtme tregon se cilat fustane nusërie (prerje dhe formë) janë zgjedhur nga femrat më të famshme në botë dhe si dukeshin ato.

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 1

Paris Hilton dhe Carter Reum

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 2

Ariana Grande dhe Dalton Gomez

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 3

Chloe Bridges dhe Adam Devine

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 4

Justin dhe Hailey Bieber

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 5

Caroline Wozniacki dhe David Lee

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 6

Chanel Iman dhe Sterling Shepard

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 7

Kate Upton dhe Justin Verlander

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 8

Serena Williams dhe Alexis Ohanian

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 9

Kim Kardashian dhe Kanye West

 

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 10

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 11

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

 

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 12

Meghan Markle dhe Princi Harry

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 13

Amal dhe George Clooney

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 14

Kate Moss dhe John Galliano

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 15

Ivanka Trump dhe Jared Kushner

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 16

Beyoncé dhe Jay-Z

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 17

Victoria Adams dhe David Beckham

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre (FOTO) 18

Mariah Carey dhe Vera Wang

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *