DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Si ta vishni ngjyrën më të famshme të kësaj vere

Shpërndaje

E gjitha veshja rozë?! Besojini fuqisë së saj dhe guxoni! Thyejeni me një çantë apo një palë këpucë ndryshe. Nëse roza e fortë ju tremb, mos ngurroni për nuancat pastel.
Nga roza e butë, pastel, personifikim i butesise dhe ciltersise te roza joshëse dhe sensuale; fotogaleria e meposhtme sjell disa nga kombinimet me te bukura verore qe do ju tregojne shume te veshur dhe te kuruar.

Ideale për t´i dhënë zgjidhje një look-u veror në pak lëvizje, kjo fotogaleri ju sjell disa ide kombinimesh qe nuk do ju zhgenjejne kurre.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *