DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Si të vishni një këmishë në dimër? Trendi që po e përqafojnë të gjithë

Shpërndaje

Këmishat e bardha dhe jakat po bëhen një trend që po përqafohet nga të gjitha fashionistat. Shtëpitë më të mëdhaja të modës, si Tory Birch, Gucci, dhe Alberta Ferretti kanë eksperimentuar me këtë aksesor të ri në sfilatat vjeshtë/dimër.
Edhe një pulovër që është veshur përgjatë gjithë sezonit merr një dimension të ri kur i vendoset jaka. Ky aksesor krijon iluzionin e një veshjeje tjetër dhe ju shpëton nga orët e shumta që do të kalonit në kërkim të kombinimeve të reja.
Nëse doni të sillni risi në garderobën tuaj, atëhere përqafojeni këtë trend.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *