DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Solli në jetë vajzat binjake, Eni Vasili tregon për herë të parë emocionet e mëmësisë

Shpërndaje

Gazetarja e njohur Eni Vasili solli mbremjen e djeshme në jetë dy vajzat e saj binjake, Sofi dhe Nikol. Mëngjesin e sotëm Eni na e zbukuroi Instagramin me një fotografi nga momentin i parë emocionues i takimit të saj me vajzat. Solli në jetë vajzat binjake, Eni Vasili tregon për herë të parë emocionet e mëmësisë 1“Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol me risollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin”, ka shkruar gazetarja përkrah fotografisë ku shihet teksa ka bashkuar duart me vogëlushet e sapolindura.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *