DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Sot dite e veçantë për Aurela Gaçe, këngëtarja feston ditëlindjen e 47-të

Shpërndaje

Sot është një ditë e veçante për Aurela Gaçen, kengetarja feston ditëlindjen.

Aurela Gaçe e cila prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe mbetet ndër kengetaret më të dashura për publikun, sot ka mbushur plot 47 vjet.
Kështu bëri të ditur vete Aurela në një postim në Instagram, në të cilin tha se ndihet si 27 vjeçe.

“Iku edhe një vit, sot 47 kokrra. Por si ndihem, kështu si 27 xhan, si tip flakë, si tip zjarri”, ka shkruar Aurela në mbishkrimin e postimit.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *