DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Sot këngëtar i famshëm, Mc Kresha tregon ëndrrën e parealizuar

Shpërndaje

Mc Kresha është një nga reperët shqiptarë më të dashur. Së fundmi, reperi ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Libero”, ku dhe ka treguar si rallë herë më shumë nga jeta e tij përtej muzikës. Kresha ka rrëfyer edhe ëndrrën e tij të hershme, që nuk i është realizuar:

“Gjithë kohës kam imagjinuar veten nëpër stadiume të mëdha duke luajtur futboll, me tregu talentin tim. Edhe pse prej fëmijë kam pasur dëshirë me qenë portier. Kam ushtruar në klube të ndryshme si fëmijë dhe kam qenë i suksesshëm. Me kalimin e kohës në moshën 18-vjecare, kur unë do të kaloja në lojtar profesionist, kam pësuar një lëndim në gju, dhe ajo ka bërë që unë mos të luaj futboll, si profesionist”, është shprehur MC Kresha.

Ai po shijon në maksimum prindërimin pasi është bërë baba i një vajze me emrin Iza dhe pritet të bëhet baba për herë të dytë së shpejti.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *