DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

”Spice Girls” lancojnë album me rastin e 25 vjetorit të hitit “Wannabe”

Shpërndaje

Grupi i famshëm ‘’Spice Girls’’ është duke publikuar nje projekt të ri, i cili do te vije me rastin e 25 vjetorit të lansimit të hitit “Wannabe”.

Pjesë e albumit do të jetë edhe kënga origjinale “Wannabe”, ndërsa “Wannabe25” do të jetë në dispozicion për t’u dëgjuar përmes të gjitha platformave. Po ashtu edhe kenga “Feed Your Live”, nje projket muzikor i papublikuar kurre me pare, do te jete po ashtu pjese e ketij albumi.
Grupi i famshëm që u nda zyrtarisht në vitin 2000, për herë të fundit performoi në vitin 2019, në një turne në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Spice Girls (@spicegirls)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *