DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

‘’Streetstyle ‘’ / 15 dukjet më të mira të Victoria Beckham

Shpërndaje

Stiliste, këngëtare, modele dhe nënë. Victoria Beckham është padyshim një nga shembujt më të mirë të një karrierë të suksesshme që ka njohur vetëm fitore dhe ngjitje të njëpasnjëshme.

Dizenjuesja e modës, e kthyer në ikonë dhe influencuese në të gjithë botën ka një stil të jashtëzakonshëm qoftë në rrugë, në aeroport apo në tapetin e kuq .

 

Kur bëhet fjalë për stilin dhe veshjet më të mira, Beckham ka një këshillë të rëndësishme për tu mbajtur në mend. “Në fillim, duhet të provoni gjithçka. E mirë, e keqe, e tmerrshme,”. “Ndërsa rriteni, filloni të merrni një ide të mirë të asaj që ju përshtatet. Besojini stilit tuaj, jo një stilisteje ose një krijueseje rregullash.”

Me kalimin e viteve, Beckham ka rritur ndikimin, famën dhe pasurinë  e saj, ndërsa kurrë, asnjëherë nuk ka zhgënjyer sa i takon veshjes dhe modës.

Për të sjellë edhe njëherë në vëmendje stilin e saj frymëzues, ne sjellim disa nga veshjet e saj më të mira në fotogalerinë tonë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *