DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, baba për herë të parë

Shpërndaje

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Odise Roshi është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një postimi në Instagram, në të cilin po ashtu zbuloi emrin e të vogëlushit t

“Mirë se erdhe në këtë botë, engjëll i vogël. Të dua Rois”, ka shkruar Roshi sipër imazhit familjarë ku shihet dora e tij, djalit dhe bashkëshortes Silvi. Kujtojmë që 30-vjeçari dhe bashkëshortja e tij kurorëzuan dashurinë në shtator të vitit 2020. Aktualisht, futbollisti shqiptar luan në klubin turk, Boluspor.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Odise Roshi (@roshiodise)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *