DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Sylvester Stallone pozon me vajzat e tij: Jam një baba i lumtur

Shpërndaje

Aktori i famshëm hollivudian, Sylvester Stallone, ka postuar një fotografi me tri vajzat e tij – Scarlet, Sistine dhe Sophia – në Instagram, ndersa ka treguar se ndihet shume i lumtur dhe i bekuar me familjen e tij.
“Unë jam një njeri shumë i lumtur, i cili ka fëmijë kaq të mrekullueshëm, të dashur, të cilët më kanë sjellë kaq shumë gëzim. Tani do të doja që ato të ndalonin së rrituri kaq shumë”, ka shkruar ikona e filmave aksion.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Imazhi ka grumbulluar gati një milion pëlqime, ndërsa ndjekësit e tij kanë shkruar në komente se si familja Stallone duket e mrekullueshme dhe se ylli i famshëm sigurisht është shumë krenar për vajzat e tij.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *